Безпечний інтернет — це частина безпечного освітнього середовища!
Учні 8-Б долучилися до всеукраїнського онлайн-квесту від Дія.Освіта «Гієна Гігієна й МереЖах», присвяченого темі онлайн-безпеки.
Під час проходження квесту опрацьовували реальні життєві ситуації:
Такі навички формують не лише цифрову грамотність, а й культуру відповідальної поведінки в мережі.
Створення безпечного освітнього середовища — це не лише про комфорт у стінах закладу, а й про захист учнів у цифровому просторі.


